Uwielbiam zapachy, dzięki którym budzą się we mnie emocje. Love story to kompozycja zainspirowana historią paryskiego mostu Pont des Arts, gdzie zakochani na znak dozgonnej miłości wieszają kłódki z wygrawerownymi imionami, aby później wrzucić kluczyk do Sekwany. Kształt flakoniku nawiązuje właśnie do kłódki, a plisowania są charakterystyczne dla bluzek marki Chloé. Mamy więc połączenie prostoty, elegancji i romantyzmu.

DSC_7620

Każda historia wielkiej miłości ma swój początek. Uczucie niepewności, uśmiechy przesyłane ukradkiem, pierwsze spojrzenie prosto w oczy, dotyk dłoni. To uczucie tęsknoty i radość, gdy znów możesz zobaczyć ukochaną osobę. W tym momencie mogę powiedzieć, że jest to zapach odzwierciedlający uczucia zakochanej dziewczyny. Nutka ekscytacji połączona z delikatnością i zalotnym uśmiechem. Jednym z tych, które zarezerwowane są tylko dla niego.

DSC_7632

Anne Filipo, twórca zapachu Love Story stworzył kwiatową kompozycję opartą na notach kwiatu pomarańczy.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: neroli
nuta serca: kwiat pomarańczy, stefanotis
nuta bazy: piżmo, cedr

DSC_7624

Według mnie jest to zapach idealnie nadający się a co dzień. Jest bardzo subtelny i delikatny, z lekką nutą mydlanej słodyczy. Idealnie będzie pasował osobom lubiącym subtelne zapachy i nie lubiących otulać się zbyt ciężkimi zapachami. Zapach utrzymywał się dobrze, był nadal wyczuwalny po kilku godzinach, a buteleczka pięknie prezentuje się na toaletce. Całość według mnie dobrana idealnie! Polubiliśmy się, mimo iż ja jestem fanką slodszych i cięższych zapachów, które lepiej zgrywają się z moim charakterem.

Perfumy dostępne są w Sephora w cenie od 229zł

Lubicie ten zapach? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii!