Wrzesień mija mi pod znakiem matowych ust. Za co lubię matowe wykończenie? Za elegancję i minimalizm tego wykończenia, który pasuje do każdego makijażu. W większości przypadków matowe pomadki są także o wiele trwalsze od innych wykończeń. We wrześniu do sprzedaży trafiło 12 nowych odcieni o matowym wykończeniu. Cztery odcienie trafiły także do mojej kolekcji: Instigator, D for danger, Stone, oraz Persistence. Jakiś czas temu pokazałam je Wam na fanpage i największe poruszenie wzbudził odcień D fot Danger!

_DSC7604

To nie jest moje pierwsze podejście do matowych pomadek MAC i od kilku miesięcy jestem posiadaczką odcieni Flat out Fabulous. Za co kocham te pomadki? Za trwałość – to jest to co przemawia do mnie najmocniej. Pomadki utrzymują się przez długie godziny. Jedyne co jest je w stanie naruszyć to coś tłustego. Podczas jedzenia tłustych potraw mogą zostać naruszone. W swojej kolekcji mam różne matowe pomadki, ale to właśnie nasycenie koloru i trwałość ukradły moje serce jeżeli idzie o MAC. Jedyny minus, który prawie zawsze występuje przy matach – wysuszają. Trzeba dbać o usta i ich nawilżenie bo używane często i długotrwale doprowadzi do nadmiernego przesuszenia ust.

11998974_990996070952936_37862665741843412_n

Możecie zobaczyć jak pomadki prezentują się na ustach! Dziś premierowo nagrałam dla Was krótki filmik, jeżeli taka forma przypadnie Wam do gustu to będę nagrywała dla Was częściej i nie tylko swatche! Dajcie koniecznie znać co myślicie:)

Jestem bardzo ciekawa, który odcień najbardziej skradł Wasze serce?

_DSC7619