Nasze mieszkanie: pracownia

Wiem, że projekt pokazujący nasze wnętrza po remoncie nieco zwolnił, a to za sprawą kilku komplikacji w trakcie remontów. W końcu jednak mogę pokazać Wam efekty naszej pracy iprzedstawić naszą pracownię. To pokój, w którym zdecydowanie spędzam najwięcej czasu przy komputerze obrabiając zdjęcia i pisząc (między innymi tu, dla Was). Zależało mi, aby był funkcjonalny i był dla nas kreatywną przestrzenią do pracy. Głównym elementem pokoju jest duże biurko, przy którym możemy oboje pracować jednocześnie. Z drugiej strony jest szafka na książki, dokumenty i inne drobiazgi. Znalazło się też miejsce na gitary, kolekcję perfum, pufę i… drapak dla kota, który stał się integralną częścią pokoju.
_MG_6302-HDR

Koniecznie obejrzyjcie filmik:

Jak wiecie od niedawna zamieszkała z nami mała Florka. Przygotowując się na posiadanie małego kocura wiedziałam, że należy stworzyć jej jak najwięcej możliwości do zabawy i miejsc ze skrytkami, aby uniknąć zniszczeń i podrapania mebli czy chociażby pufy. W pracowni stanął więc wysoki i mocowany do sufitu drapak, który świetnie wkomponował się w otoczenie i stwierdziłabym, że nadał pomieszczeniu dodatkowego uroku. Drapak jest marki Trixie i pochodzi ze sklepu Fera.pl (link do drapaka)
_MG_6296-HDR

Ku mojemu zaskoczeniu, kocur mimo, że taki malutki szybko załapał o co chodzi.

_MG_6332

Ważną część pokoju zajmuje przestrzeń nad biurkiem, ktorą pomalowałam farbą magnetyczną. Położyłam dwie warstwy i magnesy trzymają się jak należy, jednak z przypięciem kartki jest słabiej. Widziałam jednak na allegro, że można znaleźć manesy przystosowane do tej farby. Są one mocniejsze i lepiej trzymają się ściany niż takie tradycyjne, które przyczepiamy na lodówkę. Moje pochodzą ze sklepu Flying Tiger. Dla ożywienia kolejny koci motyw – kolorowa skarbonka z Home&You fajnie zgrała się z kolorowymi magnesami (link do skarbonki).

_MG_6281-HDR

Taka tablica to też świetne miejsce na podzielenie się czymś miłym z drugą połówką.

_MG_6326

Na ścianach wiszą trzy półki z zaokrąglonymi brzegami. Wszystkie są różnej długości i służą mi jako miejsce do fajnego wyeksponowania swojej kolekcji perfum. Minus jest taki, że niestety miejsce na tych półkach dość szybko się kończy i jak ktoś perfum ma sporo, to niestety może mieć ciężko się z nimi pomieścić.
_MG_6319

Dajcie znać, jak podoba się Wam nasza pracownia? Ja jetem zadowolona z efektów pracy, ale wiecznie mam jakieś nowe pomysły na ulepszenia wnętrz. Podzielę się jeszcze z Wami kilkoma elementami kuchni i pokażę najnowsze dzieło, z ktorego jestem mega dumna, czyli pokój, który jest studiem fotograficznym. Jesteście ciekawi?

Pozostałe:
Dzbanek na herbatę / Kubeczek /  Kwiaty /

Udostępnij: