Aromaterapia: Moje Yankee Candle na jesień?

Jak wiecie świece zapachowe to coś co uwielbiam i przetestowałam ich całkiem sporo. Z yankee Candle miałam styczność już niejednokrotnie, ale testowałam raczej woski – tym razem czas na świece. Jak ma się jedno do drugiego i jakie zapachy towarzyszyły mi przez ostatni miesiąc? Będziecie zaskoczone bo to zapachy.. nie do końca jesienne!

Jak wypadają woski w porównaniu do świec? Jak to się mówi – co kto lubi. Woski według mnie pachną zdecydowanie intensywnej niż świece i są lepszym rozwiązaniem dla osób, które zapachy lubią zmieniać często. Świece są subtelniejsze, ale też wyczuwalne. Doskonale sprawdzą się u osób, które lubią, aby ich dom pachniał, ale mają problem ze zbyt dużą intensywnością zapachu. Ja wybrałam trzy zapachy, które towarzyszą mi od kilku tygodni i u mnie jest zdecydowanie świeżo i słodko. Zobaczcie same:

FRESH MINT

To kompozycja kilku gatunków mięty, które w połączeniu dają zapach świeży i orzeźwiający, a jednocześnie nieco ciepły. Mięta ma właściwości pozytywnie oddziałujące na nasze skupienie, więc w natłoku dużej ilości pracy, gdy skupienie jest wskazane, warto zapalić swiecę o zapachu mięty. To zapach, który sprawia, że poczujesz świeżość i rozkoszny powiew chłodu, mimo ciepłego płomienia. Bardzo lubię zapachy mocno powiązane z naturą i świeże kojarzące się z latem i radością.

sam_4135

SUMMER SCOOP

Coś, co pokocha każdy łasuch. Kto z nas nie lubi lodów truskawkowych, takich ze śmietanką. Rozpływają się w ustach i kuszą słodką wonią. Lepiej nie odpalać świecy jak ma się ochotę na coś słodkiego. Zapach zdecydowanie dla osób uwielbiających słodkie aromaty. Ja osobiście kocham! Idealnie mimo całej słodyczy nadaje się na jesienne wieczory pod kocem przy dobrej książce.

sam_4121

WINDBLOWN

Zapach, chłodnego, świeżego wiatru. To jeden z tych zapachów, po których zapaleniu masz wrażenie nieskazitelnej czystości w swoim domu.  to zapach, który masz ochotę wdychać pełną piersią i nigdy się nie nudzi. Kojarzy mi się z bielą, czystością i świeżością. Zapach idealny dla każdego, nie jest duszący, ale rozkosznie chłodny.

sam_4130

Czy znacie te zapachy? Może wśród nich jest Wasz ulubieniec? Dajcie znać!

A ja mam dla Was coś ekstra! AROMAHOME.PL ma dla Was zniżkę na zakupy. wystarczy, że wpiszcie kod: makeuptoday po kliknieciu w link www.aromahome.pl/code aby otrzymać 15% zniżki na całe zakupy! Kod działa do 30 listopada.

 

Udostępnij: