Back 2 MAC!

Znacie akcję back to MAC? To bardzo fajna inicjatywa marki MAC Cosmetics, dzięki której do Twojej kosmetyczki trafi pomadka tej marki, za którą nic nie zapłacisz. Jak to działa?

DSC_0843

Podzielając Twoją troskę o środowisko MAC dzięki programowi Back to MAC przyjmuje zwroty swoich oryginalnych opakowań po produktach MAC (szklanych bądź plastikowych) do naszego sklepu. W podziękowaniu otrzymasz od nas gratis wybraną przez siebie szminkę MAC za wyjątkiem pomadek Viva Glam. 100% ceny sprzedaży produktów Viva Glam przekazywane jest organizacjom wspierającym ludzi żyjących z HIV/AIDS.

W krajach, w których jest to możliwe, zwrócone opakowania przekazywane są do właściwych centrów przetwarzania odpadów w celach recyclingowych.

Udałam się więc do salonu w Arkadii i wybrałam swoją pomadkę. Padło na piękny, dzienny odcień cremesheen creme cup.

DSC_0848

Tu możecie zobaczyć jak wygląda na ustach. Postawiłam na stonowany odcień z prostej przyczyny – wszystkie moje pomadki MAC’a są dość intensywne, więc nadeszła pora na coś lekkiego.

DSC_0874c

Według mnie to świetna akcja. Na pewno przypadnie do gustu osobom, które często kupują kosmetyki MAC. Mamy same plusy, przyczyniamy się do ochrony środowiska, a jednocześnie mamy prezent dla siebie w postaci pomadki. Można powiedzieć, że to taki bardzo sympatyczny program lojalnościowy.

Co o tym myślicie?

Udostępnij: