Benefit: Bathina – Just confessed you’re obsessed!

 Benefit to marka z ogromnym asortymentem, szczególnie kosmetyków kolorowych, które cieszą się sporym powodzeniem. Nie można jednak zapominać o zapachach! Miałam kiedyś perfumy Sasha, które bardzo lubiłam. Teraz czas na zupełną nowość, nie perfumy, a mgiełka do ciała i włosów zagościła w mojej kosmetyczce na dobre.


DSC_0047

Można długo pisać na temat opakowań: dla jednych cudowne, dla drugich kiczowate. Wiadomo, o gustach się nie dyskutuje. Ja osobiście bardzo je lubię za to, że wyróżniają się na tle konkurencji i po prostu.. wyglądają słodko! Widać, że dla marki jest to zabawa wizerunkiem, który w tym momencie jest już jej znakiem rozpoznawczym. Mgiełka co ciała także ma opakowanie w stylu retro, które bardzo ładnie wygląda na półce z perfumami i często wzbudza ciekawość odwiedzających mnie koleżanek. Na etykietce mamy grafikę z zalotnie uśmiechającą się blondynką. Całość zabawna i nieco flirtująca!

DSC_0053

Zapach mgiełki jest bardzo świeży i przyjemny. Stanowi on połączenie złotej brzoskwini, soczystej sycylijskiej cytryny, wzbogacone garścią płatków białych kwiatów i świeżych śliwek. Zapach zdecydowanie dla wielbicielek słodyczy. Mgiełka ładnie nawilża skórę i nie pozostawia na niej lepkiej warstwy. Skóra staje się gładka, odświeżona i przyjemnie pachnąca.

DSC_0045

Ja osobiście używałam mgiełki częściej na włosy, gdyż na włosach każdy zapach utrzymuje się dłużej jak na skórze. Nie musiałam także obawiać się wysuszenia, bo mgiełka nie zawiera w swoim składzie alkoholu. Według mnie to fajny gadżet, który może urozmaicić zbiory kosmetyczne. Zapach jest, lekki i ulotny, ja wyczuwam go na włosach i ciele około dwóch godzin po użyciu., ale skóra pozostaje delikatnie nawilżona na dłużej. Wiadomo, że formuła mgiełki jest dużo subtelniejsza jak perfum, ale żałuję, że zapach nie utrzymuje się nieco dłużej. Z drugiej strony mamy połączenie zapachu i pielęgnacji.

DSC_0043

Mi osobiście mgiełka przypadła do ciała jako produkt ciekawostka i oczywiście jak typowa sroczka lubię ją też za opakowanie. Co myślicie o produktach Benefit? Macie swoich ulubieńców?

Kosmetyki Benefit dostępne są jedynie w perfumeriach SEPHORA
Mgiełka kosztuje 145zł

Udostępnij: