Estée Lauder – Poznaj nową odsłonę strony esteelauder.pl

Uwielbiam takie wpisy, w których mogę dzielić się z Wami swoją radością. Mam dla Was dobrą nowinę – właśnie oficjalnie ruszyła strona  esteelauder.pl, która nie jest zwykłym sklepem internetowym, a wielowymiarową i nowoczesną wizytówką marki!

el

Kilka dni temu otrzymałam od marki oficjalne zaproszenie do odwiedzenia nowej witryny, coś słodkiego oraz piękną pomadkę Pure Color Envy Shine w letnim odcieniu 320 Surreal Sun z wygrawerowanym moim imieniem.  To dla mnie odcień perfekcyjny, jest jednocześnie intensywny, ale nie agresywny. Ma genialną kremową konsystencję, świetne krycie i trwałość.

DSC_0091

DSC_0123

Zajadając babeczki zasiadłam do komputera, żeby bliżej przyjrzeć się nowej odsłonie strony. Design strony jest bardzo nowoczesny i elegancki. Co ciekawe, nowa strona nie jest już tylko i wyłącznie sklepem internetowym, a miejscem, w którym możemy znaleźć inspiracje, nie tylko ze świata makijażu. Możemy na niej znaleźć ciekawe teksty redakcyjne, oceny produktów oraz poznać bliżej filozofię marki opartą na trzech podstawowych filarach: luksusie, innowacji i najwyższej jakości obsługi klienta.

jhlbhbhl

 

DSC_0087

 

 

Najciekawszym i jednocześnie nowym działem strony jest The Estée Edit – gdzie znajdziemy artykuły i wywiady, a także porady i inspiracje. Cała strona zachęca teraz jeszcze bardziej do interakcji i aktywnego uczestniczenia w działaniach marki. Ja będę zaglądała na stronę nie tylko przy okazji robienia zakupów, ale też z chęcią nacieszenia oka pięknymi zdjęciami.

„esteelauder.com nie jest zwykłą stroną internetową. To prawdziwa cyfrowa wizytówka naszej marki,
która wykorzystując potęgę technologii, kreatywności i ekskluzywności, dociera do kobiet i inspiruje je do całkiem nowego spojrzenia na własną urodę i Estée Lauder,” – Jane Hertzmark Hudis, Global Brand President w Estée Lauder.

DSC_0060

Poznajmy esteelauder.pl razem! W związku z oficjalną premierą nowego portalu mam dla Was 15% zniżkę na zakupy online ważną od dziś do 30.06 do północy! Wystarczy, że przy zamówieniu podacie kod: makeuptoday

Macie teraz okazję zamówić Wasze ulubione produkty w niższej cenie. Jakie są Wasze hity od marki Estée Lauder?

_________________________

case: zo-han.pl
zegarek: DKNY od zegarki-magar.pl

Udostępnij: