J’ose Eisenberg – rozważna czy romantyczna?

Zapach to dopełnienie każdej stylizacji i to właśnie on decyduje w pewnym stopniu, jak będziesz postrzegana przez innych. Zapach powinien do Ciebie pasować, powinnaś poczuć, że to właśnie ten, który idealnie oddaje Twój charakter czy nastrój. Dziś chcę przedstawić Wam zapach, który mi pasuje idealnie.

DSC_6697

Poznajcie J’ose marki Eisenberg!

Mięta i cytryna oraz ciepłe nuty lawendy i mokki rozwijają się w głębie paczuli, cedru, piżma i siana.
Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, bylica, mięta
nuta serca: lawenda, kawa
nuta bazy: paczuli, cedr, piżmo, siano, ambra

DSC_6715

Początkowo zapach wydaje się dość ciężki, aby po chwili na skórze zamienić się w aromat, obok którego nie da się przejść obojętnie.  Zapach kojarzy mi się z wytwornością, czerwoną pomadką, elegancją, a zarazem z pazurem i kobietą tajemniczą. Jedną z tych, które przechodząc wieczorem ulicą rzucają mężczyźnie zalotne spojrzenie, delikatnie się uśmiechają i odchodzą.
Tak ten zapach pozostawia po sobie chwilę zapomnienia i tajemnicy.  Jest idealny dla kobiet, które kochają zwracać na siebie uwagę.

Cedr i piżmo stanowią element intensywnej bazy zapachu , przez którą delikatnie przebija się wyczuwalna przeze mnie cytryna i lawenda. Przyznam, że to jeden z moich ulubionych zapachów, szczególnie na wieczorne wyjścia. Idealnie dopełnia małą czarną i czerwoną pomadkę.

pierścionek: srebrno-zlota.pl / zegarek: zegarki-magar.pl  / pomadka: MAC Cosmetics / Kuferek na biżuterię: APART

Udostępnij: