Makijaż kosmetykami Karaja – postaw na klasykę!

Dziś czas na propozycję makijażu. Nie będzie to po prostu makijaż ot tak, ale makijaż wykonany kosmetykami marki Karaja, które testuję już od kilku tygodni. Jest to jeden z makijaży, który widzicie dość często na fanpage lub Instagramie, ale jak tylko zobaczyłam ten cudowny odcień czerwieni nie mogłam się powstrzymać. Dlatego dziś postawiłam na klasykę, a całość makijażu zrobiłam kosmetykami Karaja.

Dziś pierwszy z dwóch makijaży, które zaprezentuję przy okazji testowania tej marki. Drugi makijaż będzie nieco bardziej kolorowy i postaram zrobić się go w formie chat makeup, który zobaczycie na moim kanale youtube. _MG_8102Co o samej marce? Karaja jest marką włoską, która powstała w 1985 i założona została przez Mauro Pederzolli-ego, który wykorzystał swoje doświadczenie ze współpracy z dwiema innymi markami kosmetycznymi. Co najbardziej spodobało mi się w samej marce? Różnorodność, wybór i spory asortyment pięknie wyglądających produktów. A o samych produktach opowiem Wam w filmiku. Dziś zdradzę tyle, że jedne produkty sprawdziły się doskonale, a inne niestety nie spisały się wcale.

_MG_8109

W makijażu główną rolę odgrywają usta podkreślone przepiękną pomadki w odcieniu głębokiej i dość ciemnej czerwieni. Pomadka ma gęstą konsystencję i trwałą formułę, która piękne wygląda na ustach. Oczy są delikatnie podkreślone paletą wonder box nr 1, kreska i mascara Lash Design.

_MG_8094

_MG_8093

_MG_8073

_MG_8081

Lista kosmetyków:

Podkład: Photo Finish nr 10
Korektory: Color correction palette nr 1
Puder: Plaisir nr 1
Róż: Face Dream nr 10
Rozświetlacz: Gol and Bronze nr 17
Cienie: Wonder Box nr 1
Eyeliner: Smokey 3D
Mascara: Lash Design Mascara
Brwi: moja kredka Smashbox + żel Karaja tone on tone
Pomadka: Satini nr 1

Jak podoba się Wam taka propozycja? Czekacie na filmik?

 

Udostępnij: