MAC kolekcja limitowana Kelly & Sharon Osbourne

Dziś mogę przestawić wam część kolekcji, na którą wyczekiwałam z ogromną niecierpliwością. Oto kolekcja Sharon & Kelly Osbourne. Na początku muszę powiedzieć, że lubię kolekcje wydawane przez gwiazdy, a szczególnie piękne opakowania sygnowane znanymi mi nazwiskami. Ten duet matka – córka jest mi ogromnie bliski jako fance Ozzy’ego i telewozyjnego show: Rodzinka Osbourne’ów. Do mojej kolekcji dołączyły: pomadka matt riot house i paleta cieni bloody brillant quad.

DSC_9750

Cienie to fajna, klasyczna czwóreczka w chłodnych odcieniach. Najjaśniejszy doskonale nadaje się do rozświetlenia wewnętrznego kącika (połysk), drugi z kolei to ładny, dość jasny brąz (półmat), pudrowy róż (półmat) i brąz wpadający w śliwkowe tony (półmat). Doskonała do mocnego podkreślenia oka no i oczywiście jak wszystkie cienie MAC, fajnie napigmentowana. Pomadka po zapowiedzi na fanpage wzbudziła nieco kontrowersji. Przyznam, że nie jest to odcień, który będzie wszystkim pasował. Jest dość blady. Dobrze jednak wygląda, jak nałoży się go nie za wielką ilość i delikatnie rozetrze. Fajnie zgrywa się w połączeniu z mocno podkreślonym okiem. Początkowo myślałam, że zbyt często na moich ustach nie zagości, jednak powoli się do niej przekonuję.

Możecie zobaczyć nowości w akcji. Jestem bardzo ciekawa waszego zdania, szczególnie jeżeli chodzi o pomadkę. Jesteście na tak, czy zdecydowanie na nie?

DSC_9836

KellyOsbourne-Lineup-300 SharonOsbourne-Lineup-300

Kolekcja limitowana dostępna od sierpnia 2014 w salonach MAC: Złote Tarasy i Galeria Mokotów (Warszawa) oraz na www.maccosmetics.pl

Udostępnij: