Październik miesiącem walki z Rakiem Piersi – pomóż i Ty!

Na całym świecie październik jest miesiącem walki z Rakiem Piersi. Prowadzone są kampanię mające na celu zachęcenie kobiet do badań profilaktycznych i uświadamianiem zagrożenia. Jest to problem, który może dotyczyć każdej z nas. Nie bądźmy więc obojętne i zadbajmy o siebie, a dbając o siebie troszczymy się też o swoje rodziny, z którymi będziemy mogły spędzić kolejne lata w zdrowiu i szczęściu. Raz do roku rób sobie prezent, sama dla siebie i nie koniecznie muszą wtedy wypadać Twoje urodziny.

_DSC7798

Niezmiennie od 1992 roku Estée Lauder companies prowadzi kampanię na rzecz walki z Rakiem Piersi. W sprzedaży pojawiają się produkty oznaczone różową wstążką, z których dochód w wysokości 20% przeznaczony jest na wsparcie badań nad rakiem piersi u kobiet z mutacją e genie BRCA1 prowadzonych w Ośrodku Nowotworów Dziedzicznych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Do projektu włączyła się także marka Wittchen, która na tę okoliczność przeznaczy część zysku ze sprzedaży wybranych modeli galanterii skórzanej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„POKONAJMY RAKA PIERSI, RAZEM MAMY WIĘKSZĄ SIŁĘ”

Dołącz i Ty! Jak możesz pomóc? Za każdy pojedynczy post na Twitterze i Instagramie z hashtagiem #BCAStrenght Estée Lauder Companies przeznaczy 25$ na rzecz fundacji na Rzecz Walki z Rakiem Piersi. Możesz też kupić jeden z produktów objętych akcją, a 20% dochodu trafi na badania profilaktyczne. Produkty objęte akcją:

2 3 1 7 6 5 4

 

Partnerami akcji w roku 2015 są także: Perfumerie Douglas, Perfumerie Sephora oraz Polskie Linie Lotnicze LOT, Empik, Medicover, Ania Kruk, Wittchen, Yankee Candle,  Restauracja Belvedere, Restauracja L’Enfant Terrible oraz Fundacja Wiemy Co Jemy, dzięki której szerzona jest wiedza o zdrowym żywieniu.

 

Udostępnij: