Rewolucja w pielęgnacji skóry – Shiseido Ultimune

Każda z nas marzy o pięknej i młodej skórze, niezależnie od wieku. Naukowcy pracują nad nowymi formułami, abyśmy mogły zachować młodość na dłużej. Nastał w końcu dzień, w którym świat ujrzał kosmetyk o niezwykłych właściwościach, w które do tej pory jest mi ciężko uwierzyć. Okazuje się też, że jest możliwe, aby kosmetyk był odpowiedni dla każdego typu cery niezależnie od wieku. Serum Shiseido Ultimune powstało po 20 latach badań, stanowiąc pierwszy kosmetyk realnie oddziałujący na immunologię naszej skóry, która jest podstawą zdrowej i pięknej cery.

NOWATORSKIE PODEJŚCIE DO DEFINICJI PIĘKNA SKÓRY KAŻDEJ KOBIETY.
Podobnie jak Twój organizm, Twoja skóra posiada własny układ odpornościowy, który chroni ją przed oznakami przedwczesnego starzenia, szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego i stresem emocjonalnym.

System immunologiczny skóry jest złożony. Główną rolę w tym układzie odgrywają komórki Langerhansa. Dzięki Ultimune funkcje skóry osiągają optymalne możliwości przywracając jej potencjał „z jakim sie rodzi”.

DSC_0148

Shiseido Ultimune to pierwsze na świecie serum, które oddziałuje na komórki Langerhansa (odpowiedzialne za optymalną immunlogoię skóry). Dzięki stosowaniu serum skóra stanie się gładsza, jej koloryt będzie ujednolicony i stanie się jędrna. Pierwsze efekty można zauważyć od razu po użyciu: odświeżenie, nawilżenie, elastyczność i świeżość. Już po tygodniu stosowania możemy zauważyć poprawę kolorytu cery, a przy regularnym stosowaniu wyostrzenie konturu twarzy.

Wyniki badań mówią same za siebie:

Bez tytułu

Kolejną właściwością serum jest wzmocnienie działania innych kosmetyków, które stosujemy w ramach pielęgnacji. Serum stosujemy rano i wieczorem, na oczyszczoną i stonizowaną skórę twarzy, a następnie nakładamy kremy. Na pokrycie całej twarzy wystarczą zaledwie dwie pompki serum i tak rzeczywiście jest. Po nałożeniu skóra od razu staje się napięta i gotowa na kolejne kroki pielęgnacyjne. Serum zamknięte jest w elegancką, szklaną buteleczkę z wygodną pompką do aplikacji. Dostępne są w pojemnościach 30ml i 50ml. Myślę, że przy takiej wydajności starczy ono na dość długo. 

DSC_0157

Po lewej widoczne jest serum o pojemności 50ml, a po lewej 30ml.

DSC_5808

Co ja myślę o serum? Szczerze je uwielbiam i obawiam się, że mocno będę ubolewała jak zobaczę pustą buteleczkę. Po pierwszym u życiu zauważyłam, że skóra od razu się napina i robi się delikatniejsza i miękka. Kosmetyki użyte na serum lepiej się wchłaniały. Spodobał mi się też wygląd samej buteleczki, jest elegancki i przykuwa spojrzenie, a pompka działa gładko i bez problemów, sprawiając, że aplikacja nie sprawia żadnego kłopotu. Teraz stosuję serum od trzech tygodni. Mimo, iż używam go głównie rano to widzę sporą różnicę, przede wszystkim w kolorycie. Zrobiła się ona bardziej promienna i jednolita. Z niedoskonałościami raczej się nie borykam, zdarzają się jakieś pojedyncze od czasu do czasu, więc w tym zakresie za wiele nie jestem w stanie powiedzieć. Widzę też poprawę jędrności skóry. Mam wrażenie, że jest bardziej napięta. Jestem ciekawa czy zauważę coś jeszcze za kilka tygodni. Na pewno dopiszę Wam kilka moich spostrzeżeń do tego posta. Ja jestem szczerze zaskoczona działaniem i na pewno nie poprzestanę na tych trzech tygodniach stosowania.

Serum Shiseido o pojemności 30ml możecie już kupić w perfumeriach w cenie 342 zł. Pojemność 50ml ma być dostępna pod koniec października. Jeżeli szukasz kosmetyki, który ma szansę realnie wpłynąć na stan Twojej skóry, to właśnie go znalazłaś.

DSC_0152

Jestem ciekawa czy miałyście z nim styczność? A może marzy Wam się kosmetyk, który poprawi wygląd Waszej skóry?

Udostępnij: