Słodka miłość – Cacharel Amor Amor in a Flash

 Ci co mnie znają, wiedzą że słodycze są moją wielką słabością, a szczególnie uwielbiam wszystko co choć trochę jest karmelowe. Tyczy się to też zapachów, dlatego nowy Cacharel Amor Amor in a Flash podbił moje serce od pierwszego poczucia. 
Cacharel Amor Amor in a flash to kolejny zapach z rodziny amorków, z jednej strony lekko różniący się od pozostałych, a jednak ma coś też z nimi wspólnego. Zapach to:
Nuty głowy: czerwone jabłko, morela i mandarynka
Nuty serca: jaśmin i cynamon
Nuty bazy: drzewo sandałowe, karmel i wanilia
Na początku przyznam się wam, że na prawdę rzadko zdarza mi się zakochać w jakimś zapachu. Sporo z nich mi się podoba, ale nie jest to takie oszołomienie i krzyknięcie „nie mogę bez nich żyć” jak było w przypadku Amor Amor in a Flash.

Towarzyszy mi on dzień w dzień od jakiś dwóch miesięcy, gdziekolwiek wychodzę zawsze mam go w torbie i na prawdę rzadko się zdarza, żeby któraś ze znajomych nie zwróciła uwagi na zapach tych perfum. Dla mnie są po prostu hipnotyzujące! Słodkie i mega kobiece, z nimi czuję się, że wszystko jest na swoim miejscu i w komplecie – ubiór, makijaż i zapach ciągnący się za mną. 

Dla mnie najbardziej wyczuwalna jest zdecydowanie nuta mojego kochanego karmelu i wanilii. 
Perfumy są bardzo wydajne i pięknie się utrzymują. Warto pozwolić się na otulenie swojego ciał słodką zmysłowością.

Cena: 200zł/50ml

Udostępnij: