Są zapachy, które są nam obojętne, są takie, które ulatują po kilku chwilach. Są też takie, które otulają zapachem i zostają na długo. Czujesz je i wiesz, że nie będziesz potrafiła obyć się bez tego zapachu przez kolejne lata.

Black Opium to zupełnie nowa odsłona flagowego zapachu Opium od Yves Laint Laurent. Jego nowa odsłona to dużo słodyczy z nutą kawy i pieprzu. Rock and roll i seksapil to pierwsze co może kojarzyć się z tym zapachem. Mocne uderzenie przełamane nutą uwodzicielskiej słodyczy.

 

 

DSC_0514

 

To zdecydowanie zapach dla kobiety, która nie boi się skupiać na sobie całej uwagi otoczenia. Sprawdzi się idealnie dla przebojowych kobiet, które trudno zatrzymać w ciągu dnia. Nie bojących się wyzwań, silnych i żyjących swoimi pasjami. Dla artystek, romantyczek, uwodzicielek. Ten zapach to dopełnienie osobowości.

 

DSC_0517

 

 

Solidna buteleczka w glamour-rockowym stylu podkreśla charakter zapachu i nadaje całości powiewu elegancji. Nuty wyczuwalne w perfumach to czarna kawa, kwiat pomarańczy, jaśmin i różowy pieprz. Wszystko to w połączeniu z akordami paczuli i wanilii składa się na zapach, który mocno uzależnia.

Pierwsza nuta, którą czuć najwyraźniej, zaraz po użyciu perfum to pieprz. Wydają się dość ostre i wyraziste. Po chwili jednak zyskują na łagodności i głębi odkrywając słodkie nuty. Zapach jest bardzo trwały i po użyciu wyczuwalny jest przez cały dzień. Nawet, gdy ja już go nie czułam, zdarzało się, że byłam zaczepiana późnym popołudniem i pytana o zapach jaki mam na sobie. Świadczy to też o tym, że zapach idealnie się do mnie dopasował.

 
DSC_0526

To perfumy, które skradły moje serce na dobre. Przy moim upodobaniu do słodkich zapachów, te dodatkowo przyciągają uwagę pieprzną nutą. Idealne pod każdym względem. Drapieżne i romantyczne. Wyraziste, ale słodkie i uwodzicielskie. To jeden z tych zapachów, które nie są do końca oczywiste, przez co są tak doskonale intrygujące.

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i Douglas w cenie 369zł / 50ml.

zegarek: DKNY zegarki-magar.pl