Czas na makijaż z muzyczną inspiracją. Nie przypadkowo wybrałam na dziś Katy Perry i jej tledysk „Unconditionally”. To według mnie jeden z piękniejszych klipów, ze względu na calą jego kreację, choreografię, stroje. Ja dziś skupiłam się na makijażach Katy, które sama stosuję nawet na co dzień. Katty wybrałam też nie do końca przypadkowo. Mam do niej mały sentyment bo… najczęściej słyszałam od osób, które dopiero co poznałam: „wiesz, że jesteś podobna do Katy Perry”? Skoro tak, to może zaczerpnę od niej trochę inspiracji!

Pierwszy makijaż kojarzy mi się trochę z królewną śnieżką. Bladziutka cera, cudownie różowe policzki i fuksjowa szminka grają tu pierwsze skrzypce. Oko podkreślone jest w bronzach, raczej delikatnie. Akcent pada na rzęsy i rozświetlenie spojrzenia.  To jeden z makijaży, które zdarza mi się stosować ot tak, na co dzień. Idealny dla Pań  typie lata, a w szczególności dla chłodnej zimy.

Katy-Perry-image-katy-perry-36180946-1280-720

DSC_0331

DSC_0315

 

Drugi makijaż jest już zdecydowanie bardziej wieczorowy. Policzki schodzą na drugi plan, a pojawia się mocno podkreślone oczy i usta w odcieniu bordo. Oczy poza mocnym cieniowaniem mają mocną oprawę w postaci kreski i wachlarza sztucznych rzęs. Makijaż zdecydowanie dla osób odważnych i nie bojących się zwracać na siebie uwagi.

katyperry_unconditionallyunconditionally_784x0

DSC_0020

katy

Dajcie znać jak podoba się Wam taka zabawa i jaką gwiazdę chętnie zobaczylibyście w kolejnym poście 🙂