Wspominałam Wam kilka razy, że jestem od ponad roku pod opieką mojego fryzjera – stylisty Kaspra (Kaspermuth.com). Na pierwszej wizycie mocno ścięliśmy włosy bo były bardzo zniszczone i od tamtej pory pracujemy nad tym, by były w coraz lepszym stanie. Dzisiejsza zmiana, którą Wam pokażę miała miejsce już jakiś czas temu, ale od tamtej pory nie robiliśmy nic drastycznego. 

_MG_4275

Od dłuższego czasu miałam ochotę na kolorowe końcówki. Wymagało to podjaśnienia moich włosów, co zrobiliśmy. Rozjaśnienie nie było drastyczne i wyglądało dobrze. To co widzicie teraz jak wrzucam zdjęcia aktualne, jest to cały czas wynik tego samego podjaśnienia (spłukał się z kolor z końcówek).

_MG_4280

Koloryzacja ciemnych włosów wykonana była farbami JOICO Lumishine, a na rozjaśnione końce Kasper nałożył odcień granatu z Vero K-pack color intense. Farby kolor Intense są farbami zmywalnymi i kolor w zależności od częstotliwości mycia włosów utrzymuje się około 2 tygodni. To idealny czas noszenia na kolorystyczne eksperymenty.

_MG_4289

Efekt dodatkowo wzmocniliśmy i urozmaiciliśmy kolorowymi lakierami do włosów. Kolory lakierów są mega fajne, ale niestety jak dla mnie za bardzo utrwalają włosy i sprawiają, że są sztywne. Szkoda, że nie dają więcej koloru, a mniej utrwalenia, wtedy byłby to produkt idealny. _MG_4296 _MG_4204_MG_4211

Dużym plusem odwiedzania tego samego fryzjera jest zdecydowanie to, że ma on szanse dobrze poznać Twoje włosy i dobrać kosmetyki tak, aby z wizyty na wizytę ich stan się poprawiał. Ja jestem doskonałym przykładem, że z niezłej katastrofy można po jakimś czasie dbnia o włosy zauważyć diametralną różnicę w ich stanie, mimo, że nie zrezygnowałam z koloryzacji. Zamiast spontanicznych decyzji  staram się działać rozważnie i wszystkie zmiany nawet te dotyczące zmiany produktów do pielęgnacji staram się konsultować z Kasprem. _MG_4259

Tak prezentuje się zmiana przezprowadzona na tej wizycie? Jak się Wam podoba? Czasem warto chociaż na jakiś czas coś w sobie zmienić! Zmiana koloru, podcięte końcówki i człowiek czuje się jak nowy. Koloryzacja Lumishine poza intemnsywnym kolorem zostawia na włosach blask, dzięki czemu wyglądają pięknie i zdrowo.

 

Jeżeli nie macie swojego fryzjera w Warszawie, a chcecie, aby ktoś profesjonalnie zaopiekował się Waszymi włosami to wybierzcie się do Kaspra. Część moich znajomych skorzystała już z tej propozycji i po pierwszej wizycie, ani widzi im się szukać kogoś innego. Dobry fryzjer na wagę złota!

Strona www: kasperMuth.com
zapisy: +48 532 106 414

_MG_4197