Ta nowość od marki Maybelline szturmem podbija Internet i blogosferę. Dziś przedstawiam Wam matowe pomadki Superstay Matte Ink, które mają utrzymywać się na naszych ustach, aż do 16 godzin. 

Pomadki obiły się hukiem za granicą i szybko stały hitem. Od niedawna dostępne są także u nas- obecnie w drogeriach internetowych. Gama stanowi 12 odcieni, które doskonale nadają się do codziennego użytku. Znajdą coś dla siebie zarówno fanki różu, czerwieni, fioletów czy odcieni nude.

Pomadki mają pojemność 5ml i wygodny aplikatow w kształcie łezki, z wyciętym w środku otworem co pozwala na aplikację większej ilości produktu za jednym razem. Mimo, iż od niedawna są oficjalnie dostępne na naszym rynku to przez wielu zostały okrzyknięte jednymi z najtrwalszych pomadek na rynku.

Pomadki są zapowiedziane jako: „szeroka gama mega intensywnych odcieni o przyjemnym zapachu. Zapewniają trwałe 16 godzinne, matowe wykończenie.” Produkt marzenie dla perfekcjonistek, które nie chcą martwić się o stan swojej pomadki w ciągu dnia.

Pytałam Was na instastories na moim Instagramie, czy wolicie abym pokazała wszystkie odcienie na ustach na moim blogu czy na youtubie. Prawie 80% zagłosowała na film więc spodziewajcie się go w przyszłym tygodniu wraz z moimi wrażeniami z noszenia pomadek.

Używałyście już? Jak Wasze wrażenia?