Bourjois Glamour – linia zapachów dla Ciebie + ROZDANIE

Nie tak dawno marka Bourjois zaskoczyła nas nową kolekcją kosmetyków i tym razem nie jest to kolorówka, a linia czterech zapachów dla kobiet. Linia Perfum Bourjois Glamour to cztery różne zapachy, które trafią w gusta niejednej Pani, szczególnie lubiącej zapachy słodkie i kwiatowe. Cztery zapachy, cztery typy kobiet? Dziś zapraszam was do poznania dwóch zapachów do których stworzyłam makijaże.
GLAMOUR LOVELY
 
Muza Glamour Lovely jest delikatna i pełna gracji, uwielbia subtelne kolory … ale nie dajcie się zwieść, ma zdecydowany charakter! Zestawia pastelowy makijaż z żywymi kolorami, oddającymi jej prawdziwą osobowość, bardziej śmiałą niż się wydaje… Tak jak ona, zapach Glamour Lovely jest delikatny ale i orzeźwiający, subtelny i przy tym zdecydowany. Glamour Lovely to oda do róży od Bourjois…”
 
Zapach kojarzy mi się z rozkwitającą kwiatami wiosną. Jest słodki, a jednocześnie wyraźny. Subtelny i kojący. Idealnie nadaje się dla kobiet lubiących subtelność i delikatność. Taki też jest mój makijaż zainspirowany tym zapachem, delikatny a jednocześnie widoczny. Niebieska kreska nadaje mu charakteru a różowe usta muśnięte pomadką sprawiają, że całość wydaje się lekka i subtelna.
 GLAMOUR CHIC
 
„Elegancka w każdym calu, a jak wiemy diabeł tkwi w szczegółach. Makijaż typu „smoky” wykonany niebieskim cieniem. Mała czarna z odsłoniętymi plecami.
Jest ucieleśnieniem nieskończonej kobiecości i potrafi się bawić. To muza Glamour Chic. Zapach otwiera się harmonią figowych, oryginalnych nut, przechodząc w bogaty bukiet kwiatowy, by w końcowych swych akordach rozbrzmieć ciepłymi nutami drzewa sandałowego i wanilii.”
 
Lubisz przyciągać uwagę? To zapach dla Ciebie! Zapach jednocześnie kwiatowy z nutą wanilii – wyraźny i intrygujący. Taki zapach nie wywołuje wątpliwości, czas na smokey eyes i czerwone usta. To zapach dla kobiet silnych i zdecydowanych, nie bojących się przyciągać spojrzenia i intrygować zapachem.
Wraz z marką BOURJOIS mamy dla was także do wypróbowania te zapachy!
Wygrywają dwie osoby.
1. Polub Bourjois Polska na Facebooku
2. Polub Make-Up Today Blog na Facebooku
3. Udostępnij zdjęcie konkursowe (klik)
4. W komentarzu (pod zdjęciem) napisz który zapach wybierasz.
Rozdanie trwa do 25.11.2013
Udostępnij: