#BRIDETOBE: Detale ślubne cz. 2

 

Ślubnie u mnie ostatnio, ale czas mija nieubłaganie i coraz mniej dni pozostaje do tego dnia. Dziś dzielę się z Wami kolejnym detalem, który miał towarzyszyć mi tego dnia i częściowo będzie. Dlaczego częściowo? Za chwilę poznacie całą historię. 

Od zawsze myślałam bardzo praktycznie i lubiłam minimalizm. Stwierdziłam więc, że bardzo bym chciała w takiej właśnie odsłonie zamówić swoją biżuterię ślubną. Znalazłam piękny wzór z serduszkami i po konsultacji z marką Staviori udało się taki komplet wykonać na zamówienie w białym złocie. Tak biżuteria czekała na przymiarki sukni, które zrobiły psikusa. Serce zabiło do modelu, z którym biżuteria może się nie dogadać. Mimo wszystko kocham ten komplet i zrobiłam przy okazji prezent od siebie dla siebie. Jaka nauczka? Biżuterię dobieramy po wyborze sukni, a ja chciałam być cwańsza i wszystko mieć wcześniej.

Foto Panny Młodej: KMH Photography

W styczniu czekają mnie kolejne przymiarki, gdyż ma dojechać druga część modeli na rok 2018 i mam cichą nadzieję, że jednak padnie na coś bardziej boho niż model, który do tej pory wybrałyśmy i założę ten komplet bo przyznam szczerze, że totalnie go uwielbiam. Jeżeli jednak będę zakładała większe kolczyki to serduszka również będą mi towarzyszyły (w prawym uchu mam 3 dziurki wiec świetnie się skomponują). Ten komplet to moje małe spełnienie marzenia przy okazji ślubnych przygotowań – warto więc zastanowić się nad wyborem biżuterii uniwersalnej, którą później będziecie mogły nosić każdego dnia. Będzie to fajna pamiątka, która przypomni o tym pięknym dniu.

Co ciekawe, jest to jeden, jedyny komplet wykonany z białego złota – standardowo taki komplet można kupić w srebrze. Jeżeli jednak macie model biżuterii, który bardzo się Wam podoba, a chciałybyście taki z innego kruszcu to napiszcie koniecznie do Staviori. Możliwe, że takie marzenie uda się spełnić. Te małe serduszka poza ślubem będą przypominały mi o szalonym czasie przygotowań i godzinach spędzonych na organizacji ślubu.

A jak jest u Was z biżuterią? Lubicie minimalizm, czy jesteście królowymi błyskotek? Jak podoba się Wam ten komplet?

Udostępnij: