IBUKI Multi – Solution Gel

Do flagowych kosmetyków SHISEIDO z serii IBUKI marki Shiseido dołączył kolejny produkt. To niepozorne maleństwo potrafi na prawdę sporo! IBUKI Multis – Solution Gel jest wielofunkcyjnym i szybko działającym żelem na wszelkie przesuszenia na skórze i inne problemy skórne.

Wielofunkcyjny żel przeznaczony do szybkiego rozwiązywania problemu okazjonalnych niedoskonałości na skórze, takich jak szorstkość, przesuszenie, rozszerzone pory, zaczerwienienia, trądzik. Działa jak ochronny opatrunek, nawet gdy jest nałożony na makijaż. Może być stosowany kiedykolwiek i gdziekolwiek, w zależności od indywidualnych potrzeb. Mając go zawsze pod ręką, Twoja skóra będzie gotowa na wszystko.

DSC_0530

 

Żel łączy w sobie trzy główne cechy: Ochronę, regenerację i korygowanie. Składnik zwany Connective Memeory Network sprawia, że skóra ma możżliwość pełnej regeneracji warstwy rogowej naskórka. Ściśle przylega do skóry tworząc na jej powierzchni siatkę ochronną.

Dzięki Phytotarget Complex żel dostarcza skórze dodatkowego nawilżenia oraz utrzymuje optymalne funkcje bariery ochronnej skóry. Uzupełnia nawilżenie i regeneruje osłabioną strukturę naskórka. Ma bardzo lekką konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie wchłania się w skórę, oraz odświeża. Może być stosowany jako SOS nawet na makijaż. Ma właściwości regeneracyjne

DSC_0525

 

Za przywrócenie i utrzymanie optymalnych funkcji bariery ochronnej odpowiada Phytotarget Complex, który uzupełnia nawilżenie i regeneruje osłabioną strukturę naskórka.

Phytotarget Complex:

– uzupełnia składniki nawilżające powstające w wyniku utraty NMF

– uzupełnia lipidy między komórkami wzmacniając strukturę naskórka

– zapobiega obkurczaniu komórek

DSC_0532

Żel można stosować regulanie rano i wieczorem na przesuszone miejsca na skórze, a także w razie potrzeby dodatkowego nawilżenia. Doskonale sprawdził mi  się na suchych skórkach na nosie, na zmęczonej skórze pod oczami oraz na ustach! Od opierania się w pracy łokciami o krzesło, również tam mam dość mocno przesuszoną skórę, z którą żel także świetnie sobie poradził. Daje uczucie natychmiastowego odświeżenia i nawilżenia skóry, dzięki czemu czujemy się świeżo i bardziej komfortowo. Myślę, że szczególnie przypadłby do gustu osobom z tendencjami do przesuszania się skóry na twarzy. Kiedy zauważamy podkreślone skórki nawet pod makijażem, możemy śmiało użyć żelu nawet na makijaż. Sama noszę go w torebce i używam w awaryjnych sytuacjach. Bardzo szybko się do niego przyzwyczaiłam i myślę, że to początek długiej przyjaźni.

Znacie ten produkt? Macie swoje sposoby na przesuszoną skórę na twarzy?

SHISEIDO Multi – Solution GEL dostępny jest w Sephorze w cenie 169zł

Udostępnij: