Klasyczna kreska, czerwone usta? – makijaż nowościami Bourjois!

Któż nie kocha klasyki? Czarna kreska, mocno wytuszowane rzęsy i czerwone usta? To look, który ja osobiście uwielbiam! Makijaż oka zrobiłam ultra czarnymi nowościami Bourjois. Lubianą przeze mnie mascarą Volume one seconde zyskałam najczarniej podkreślone spojrzenie.  W połączeniu z mega linerem, mascara ta pozwala na wyczarowanie klasycznego i seksownego makijażu.

DSC_0230

Mascara zamknięta jest w chromowanym, pięknym opakowaniu ze złotymi elementami. Tak jak w przypadku one seconde szczoteczka z kuleczkami powleka każdą rzęsę odpowiednią warstwą tuszu. Mascara nie kruszy się i nie rozmazuje. Dość szybko zastyga na rzęsach. Liner poza pięknym, kruczoczarnym kolorem jest bardzo trwały. Można wyczuć, że zmienia swoją konsystencję po zaschnięciu na powiece. Z mokrego zasycha, na warstwę, która przypomina skorupkę. Początkowo bałam się, że przez to będzie się kruszył. Na szczęście nic takiego się nie wydarzyło.

MEGA-LINER-ULTRA-BLACK_open

Wykonałam nimi klasyczny makijaż. Lekko zmodyfikowałam kreskę, dodając jej kolejną linię, co według mnie wygląda ciekawie. Rzęsy mocno wytuszowałam, a usta podkreśliłam dwiema pomadkami Rouge Edition Velvet, tworząc na nich ombre (07 Nude-ist, 03 Hot pepper). Mam nadzieję, że spodoba się Wam taka propozycja.

DSC_0169

DSC_0207

DSC_0171

DSC_0219

DSC_0236

Mascara Volume 1 seconde ultra black do kupienia w cenie: 53,99zł

Mega liner ultra black: 37,99 zł

Udostępnij: