Lumene Bright Eye Visible Repair 2in1 Eye Cream & Concealer

Dziś znów recenzja. Tym razem chcę pochylić się nad kosmetykiem wyjątkowym! Jedna z moich ulubionych marek – LUMENE, wypuściła na rynek kosmetyk będący połączeniem pielęgnacji i makijażu. Brzmi nieprawdopodobnie, jednak to prawda. W małym eleganckim słoiczku znajdziemy krem pod oczy i … korektor pod oczy.

DSC_1117

Poznajcie Lumene Bright Eye Visible Repair 2in1 Eye Cream & Concealer!

Jak to działa? bardzo prosto. Gdy odkręcimy górną nakrętkę naszym oczom ukazuje się korektor.  Po tego typu kosmetyku spodziewałam się raczej słabego krycia, raczej wyrównania kolorytu. Okazało się jednak, że korektor jest dość gęsty i ładnie radzi sobie z przykryciem cieni pod oczami! Byłam bardzo zaskoczona, a do dziś jestem nim oczarowana.

DSC_1123

Kiedy odkręcimy część z korektorem, mamy pojemnik z kremem. Krem ma lekką konsystencję, pięknie się wchłania i nawilża okolice oczu. Zarówno korektor jak i krem nie mają zapachu co dla mnie jest ważne w przypadku produktów stosowanych w okolicach oczu.

DSC_1125

Według mnie to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli nam upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Mamy pielęgnację okolic oczu i dobrze kryjący korektor. Odcień korektora jest bardzo naturalny i myślę, że będzie nadawał się do jasnej i średniej karnacji. Markę Lumene lubię też za naturalne składniki. Zawsze min 80% składników w kosmetykach tej marki są pochodzenia naturalnego, więc są też idealne dla osób, które często borykają się z alergiami.

Miałyście już styczność z tym produktem? Jak podoba się Wam takie połączenie?

Udostępnij: