Michael Kors – Wonderlust

Lato minęło niepostrzeżenie, a za nim została nam tęsknota. Mimo, że kocham jesień to muszę przyznać, że nie odczułam za mocno obecności lata. Teraz każdego dnia przypomina mi o nim nowy zapach Michaela Korsa – Wonderlust!

Dla kogo?

Podczas tworzenia zapachu Michael Kors postawił sobie ambitne zadanie – miał to być zapach, który nie tylko ma dopełniać wizerunek kobiety, ale ma on przede wszystkim zmienić jej życie. To idealna kompozycja dla kobiet przebojowych, ciekawych świata i nie bojących się wyzwań. To kompozycja, któr ma w sobie słońce, kobiecość i radość. To zapach, który ma kusić do przekracznia własnych granic i nakłaniać do cieszenia się chwilą i życia tak jakby jutro miało nie być.

_mg_0083

Na uwagę zasługuje też kampania reklamowa i klip nakręcony przez Mario Tiestino. W klipie występuje piękna, pewna siebie i zawsze sexy modelka Lily Aldridge, a przy jej boku Wouter Peelen. Idealnie dobrana para, rajskie plaże, wyprawy jachtem – jak tu się nie rozmarzyć? Z resztą sprwdźcie same:

Fascynacja tym zapachem przyszła do mnie po jakimś czasie. Początkowo sięgałam po dużo słodsze wybory, aż przyszdł dzień kiedy stwierdziłam, że to właśnie to! Nie jest to zapach do końca słodki, ale ma w sobie coś, co przyciąga i wręcz hipnotyzuje. Dla mnie to ostra nuta, która tę słodycz doskonale przełamuje. Pierwszy kontakt z zapachem to mocno wyczuwalne nuty bergamotki i czarnego pieprzu, a po kilku chwilach zapach rozwija się pięknie uwydatniając kompozycję orientalnych kwiatów złagodzonych mlekiem migdałowym. Niezła mieszanka, a do tego dołączają jeszcze goździki i waniliowy akcent heliotropu. To z jednej strony słodych, a z drugiej pieprz i seks. Uwodzenie i namiętność. Chyba trudno o lepsze połączenie, prawda?

_mg_0075

Podsumowując: To zapach, który bardzo mnie zaskoczył. Początkowo nie byłam do niego przekonana, ale szybko okazło się, że jest  świetny i moje początkowe uprzedzenia poszły sobie hen. Używam i jeszcze na pewno przez długi czas ten zapach będzie mi towarzyszył.

_mg_0061

Kto próbował? Znacie?

Udostępnij: