Nails by Holachica – Candy Shop

Masze spotkania z Mariką z bloga Holachica przeszły już chyba do malej tradycji. Poza tym, że miło spędzamy wieczory w swoim towarzystwie, to zawsze powstają na paznokciach cuda, na które nie mogę się napatrzeć przez kolejne dni. Tym razem nie  mogło być inaczej i nie miałam co do tego żadnych wątpliwości.

DSC_4237

Tradycją jest już to, że do pierwszej warstwy lakieru nie miałyśmy koncepcji, aż w końcu stwierdziłam.. a zrób mi tu muffinka! Odrobina słodkości, trochę brokatu i szczypta pasteli…BOOM! Tak powstał nasz manicure – Candy Shop!

Sam proces tworzenia był dość czasochłonny, kolorów było sporo, wzory do namalowania a jako posypka na muffinka świetnie sprawdził się kolorowy kawior Essence. Moje paznokcie ostatecznie ozdobiły różnorakie wzory. Na palcu wskazującym i najmniejszym-zagościły słodkości. Muffinek i cukierek.

DSC_4204

Środkowy palec przyozdobiły różowe i miętowe groszki na białym tle, które nadały lekkości całemu manicure’owi.

DSC_4248

Dla ożywienia i przyciągnięcia spojrzeń, na palcu serdecznym lakier brokatowy Inglot 232 i lakier H&M basement chill. Kropeczki to Orly pink waterfall i Sally Hansen 304 mint sorbet. Swój udzial miał też lakier Mary Kay blue lotus, który posłużył jako tło babeczki. Kciuk to piękna, biała kokardka na różowym tle.

DSC_4213

No i tak po raz kolejny się skończyło na pastelach. Tak wiem, mam do nich ogromną słabość, ale wizja pastelowej babeczki na palcu mnie przerosła. Mam nadzieję, że przetrwają jeszcze bardzo długo, a ja polecam wam bloga Mariki www.holachica.pl, gdzie możecie się zainspirować jej pracami, albo umówić na manicure w Warszawie.

DSC_4222

Jak się Wam podoba?

Etui na telefon: www.puro.com.pl

Telefon: Samsung Galaxy S4

Udostępnij: