NEESS – manicure hybrydowy dla każdego!

jak wiecie, już od dłuższego czasu zwariowałam na punkcie hybryd i nie jestem w stanie wyobrazić sobie znów manicure zwykłymi lakierami do paznokci? Dlaczego? Główne zalety to piękny, błyszczący i trwały kolor oraz ogromna wygoda, bo dobrze zrobiony manicure hybrydowy noszę nawet do 3 tygodni bez zadnych uszkodzeń. Brzmi nieźle, prawda?

Testowałam już różne marki i tym razem na moje pazurki trafiła hybryda NEESS, która możecie zamówić na neess.pl. Można skompletoać sobie własny zestaw lub skorzystać z zestawu startowego, który jest w najatrakcyjniejszej cenie na rynku. wybierać można z ponad 50 odcieni, które utwardzamy lampa LED lub UV. Samą lapkę można także dokupić poza zestawem w bardzo atrakcyjnej cenie. Czas utwardzania to 30sekund dla koloru, bazę i top utwardzam dla pewności chwilę dłużej (60s) co w porównaniu do mojej starej lampy UV (120s każda warstwa) to spora oszczędność czasu.

_mg_9660Wykonanie manicure hybrydowego to bardzo prota sprawa:
– Przygotowujemy i matowimy płytkę paznokcia, a następnie przecieramy ją cleanerem
– nakładamy primer, dzięki któremu całość będzie dobrze trzymała się płytki (primer nakładamy na calą płytkę, po chwili odparowuje i nie ma po nim śladu
– nakładamy 1 warstwę bazy i utwardzamy 60s
– nakładamy cienką warstwę koloru i utwardzamy 30s – czynność powtarzamy 2 razy
– nakładamy top i do lampy na 60s
– przecieramy cleanerem (warto chwilkę odczekać po utwardzeniu aby top się nie zmatowił)

Oto cały proces, prawda, że nic trudnego? Wszystkie potrzebne produkty znajdziecie na stronie, włącznie z pilniczkami i innymi gadżetami.

_mg_9690

Do mojej kolekcji dołączyły trzy odcienie, w tym jeden z nich od kilku dni towarzyszy mi na paznokciach i wygląda pięknie!

Pierwszy z nich to kosmiczna odyseja (7520) – głęboki granat z drobinkami, idealny na jesień
Drugi to Caffe Late (7504) jak sama nazwa wskazuje – kawa z mlekiem

Na końcu mój ulubieniec, który już zdobi moje paznockie czyli rock & róż (7508). To piękny, żywy odcień, który spodobał mi się ze względu właśnie na intensywność.

_mg_9675

Tak prezentuje się na paznokciach!

Co o samej hybrydzie? Paznokcie robiło mi się bardzo przyjemnie. Lakier ma wietną konsystencję, nie jest ani za gesty ani za rzadki. Dwie warstwy kryją idealnie i nie pozostawiają smug. Podczas noszenia nie dzieje się z nimi absolutnie nic i cały czas wyglądają tak samo dobrze.

Hybrydę wykonałam na paznokciach przedłużonych żelem (zapuszczam pod żelem swoje:))

SAMSUNG CAMERA PICTURES

W NEESS znajdziecie też pędzle do makijażu (w tym szczoty, które fajnie rozprowadzają podkład) a także akcesoria do czesania włosów.

Który odcień podoba się Wam najbardziej?

Udostępnij: